SIEC GEOBIOLOGICZNA CZ. II

Oto typowe objawy pogarszania samopoczucia i zdrowia w zależności od położenia ciała w czasie snu w stosunku do „oczek” tej sieci:

– 1. Schorzenia wątroby i żołądka, nowotwory płuc i żołądka.

– 2. Ogólne zakłócenie procesów metabolicznych, zawały serca, schorzenia nerek i wątroby, nowotwory płuc, żołądka i pęcherza moczowego.

– 3. Wyczerpanie umysłowe, schorzenia psychiczne, bóle i zawroty głowy, zaburzenia wzroku i słuchu.

– 4. Zawroty głowy, objawy zachwiania równowagi, wzmożona pobudliwość, zaburzenia psychiczne, omdlenia.

– 5. Niedowład i porażenie kończyn dolnych, bóle i zmiany patologiczne stawów, inne schorzenia kolan i stóp.

Dokładne ustalenie pasów sieci geobiologicznej jest dość skomplikowane i wymaga dużego doświadczenia. O tym, że przebywamy przez dłuższy czas w strefach jej oddziaływania, świadczyć mogą wymienione objawy chorobowe. Jeśli występują, a nie ma możliwości przeprowadzenia ekspertyzy radiestezyjnej, radzę po prostu próbować przesuwać łóżko lub tapczan, położyć pod nie co 0,5 m kilka torebek ze skorupami kurzych jaj lub obserwować psa – nigdy nie kładzie się w miejscu skrzyżowania pasów sieci.

Promieniowanie sieci geobiologicznej nie reaguje na znane ekrany i neutralizatory, których zadaniem jest neutralizacja szkodliwego działania stref zadrażnień geopatycznych. Pasów tej sieci, a przede wszystkim ich skrzyżowań, trzeba po prostu unikać.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>