Sygnał obecności promieniowania

Prawdziwych mistrzów radiestezji jest jednak niewielu, dlatego, niestety, na ekspertyzę rzeczoznawcy czekamy długo, więc pierwsze obserwacje spróbujmy poczynić sami.

Sygnałem obecności promieniowania jest pogorszenie ogólnego samopoczucia albo narastające opisane wcześniej objawy. Sporo informacji dostarczają nam wrażliwe rośliny, szczególnie różne odmiany paproci, drzewka szczęścia (grubosze drzewiaste), geranium, które na strefach stają się bladozielone i często usychają.

Istotnym sygnałem może być również odczuwanie zimnego chłodu pełzającego po nogach i plecach, niekiedy nawet już po kilku minutach przebywania w obszarze zapromieniowanym. Po przeprowadzeniu się do innego mieszkania radzę obserwować psa – jeśli jest niespokojny, chodzi nocą, nie chce leżeć na swoim miejscu, niechętnie wraca ze spaceru, często przebywa przy drzwiach, może to oznaczać, że pod mieszkaniem są groźne cieki wodne. W domach, pod którymi występują skrzyżowania żył, mogą nawet rysować się ściany, nie mówiąc już o ich ciągłym zawilgoceniu, a w konsekwencji nawet zagrzybieniu. (Z publikacji prof. J. Aleksandrowicza wynika, że mykotoksyny wydzielane przez grzybki mogą być przyczyną powstawania np. białaczki). Nad skrzyżowaniami żył wodnych szybciej występuje korozja i zmęczenie materiału, znacznie częściej psują się telewizory, pralki, lodówki, radia, magnetofony i inny sprzęt. W wodzie postawionej w słoiku na skrzyżowaniu cieków już po kilku dniach pojawiają się zielone naloty lub inne glony. Temu, kto zdobędzie glinkę kaolinową, choć wystarczy kreda szkolna, polecam doświadczenie (efekt prof. J.Gołąba).

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>